کمک تایل به متخصصان

ابزار چرا تایل می تواند به متخصصان کمک کند تا طرح هایی را با استفاده از کاشی های سرامیکی برای طیف وسیعی از اهداف ایجاد کنند.

بسیاری از اطلاعات بر اساس صنایع، مانند استفاده از تایل پی وی سی سقف در محیط‌های خرده‌فروشی، شرکت‌ها و مراقبت‌های بهداشتی، یا بر اساس کاربرد، مانند استفاده از کاشی برای حمام، آشپزخانه و سقف مرتب‌سازی می‌شوند.

برای کسانی که به دنبال الهام هستند، Why Tile یک گالری طراحی قوی تایل گچی حصیری ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند فضاهای زیبایی را که می توانند ایجاد کنند تصور کنند.

گالری همیشه در حال رشد در حال حاضر دارای بیش از 800 عکس است که می تواند بر اساس مسکونی، تجاری، صنعتی، پروژه، سبک کاشی، دکوراسیون و رنگ فیلتر شود.

ابزارهای اضافی در پورتال Why Tile Partner در دسترس هستند. این شرکا شرکت ها و سازمان هایی هستند که از Why Tile برای ترویج مزایای کاشی و سرامیک حمایت می کنند.

ابزارهای شریک شامل نکات و ابزارهایی برای تبلیغ کاشی، پست‌های اجتماعی ماهانه است که می‌تواند در کانال‌های اجتماعی خود شرکا استفاده شود، و ارائه Why Tile که می‌تواند برای کمک به شرکت‌ها در ترویج مزایای کاشی استفاده شود.

اخیرا Why Tile دو منبع جدید به پورتال تایل گچی کناف سقفی اضافه کرده است. اولین مورد نشان شریک Why Tile است که می تواند در وب سایت شرکا قرار گیرد. منبع دوم شامل یک جزوه در مورد نتایج تحقیقات کفپوش بر پایه مواد پلاستیکی (PBM) فاز یک است.

این تحقیق محبوبیت PBM را با محصولاتی مانند LVT، LVP، WCP، RCB مورد بحث قرار می دهد و به ادعاهای بازاریابی در مورد ضد آب بودن، مقاومت در برابر قالب، DCOF و مقاومت در برابر خراش پرداخته است.

WhyTile.com اطلاعاتی در مورد مکان و نحوه استفاده از کاشی ارائه می دهد، توضیحاتی در مورد اینکه چرا کاشی باید نسبت به سایر مواد انتخاب شود. به علاوه، سایت منبعی غنی از طراحی و سبک الهام بخش است. مایر افزود که ابزارهای کاربردی و صنعتی با در نظر گرفتن متخصصان معمار/طراحی تولید می شوند.

مایر گفت: “تحقیق بر روی تایل گچی کناف برای کمک به آموزش حرفه ای ها و مصرف کنندگان در مورد کفپوش مواد پلاستیکی مهم است.” “ما احساس می کنیم بسیار مهم است که خریداران و مشخص کننده ها هنگام انتخاب محصولات کفپوش PBM (وینیل) متوجه شوند که به طور بالقوه چه چیزی را انتخاب می کنند.”

  • منابع:
  1. Why Tile is your ceramic tile education resource
  • تبلیغات:
  1. با فرستادن موزاییک به فضا یک شبه میلیاردر شوید.
  2. مبل سلطنتی که منجر به ازدواج شده است
  3. استفاده از زرشک برای مومیایی کردن در مصر باستان
  4. خرما چگونه بیماریها را درمان میکند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.