زیتون پرورده اصفهان بخورید تا دچار میگرن نشوید

زیتون سبز و زیتون پرورده اصفهان آن معمولا در ابتدای فصل برداشت، در ماه های سپتامبر و اکتبر در نیمکره شمالی چیده می شود. آنها بافت سفت و طعم دلپذیر و آجیلی دارند. زیتون های سیاه در ماه های نوامبر و دسامبر (گاهی تا اواخر ژانویه) چیده می شوند و نرم تر، غنی تر و گوشتی تر هستند.

در مورد کنسرو معروف زیتون “سیاه رسیده” چطور؟ سؤال خوبی بود. این زیتون‌ها را سبز رنگ می‌چینند، سپس با اکسیژن پمپ می‌کنند تا سیاه شوند. سپس سایه آنها با یک ترکیب شیمیایی سیاه رنگ به نام فروس گلوکونات ثابت می شود. این گونه بی مزه را به عنوان مجردهای کرافت دنیای زیتون در نظر بگیرید.

نمای نزدیک از زیتون های بنفش و سبز تازه برداشت شده در زیر نور خورشید
زیتون از نظر فنی یک “دروپه” است، میوه ای با یک تکه تکه تکه بزرگ در داخل. (بله، زیتون میوه است، نه سبزیجات.) زیتون سرشار از ترکیب اولئوروپئین است که به آن تلخی شدیدی می دهد.

زیتون

در مقایسه با سایر میوه‌های هسته‌دار (میوه‌های هسته‌دار مانند هلو و گیلاس) زیتون دارای محتوای قند بسیار کم و مقدار روغن بالا (12 تا 30 درصد) است که هر دو بسته به زمان برداشت و تنوع متفاوت هستند.

“درمانی است که زیتون را زیتون می کند”

اما این یک درمان است e که زیتون را تبدیل به زیتون می کند و شوری، بافت لطیف و طعم خاصی را به آن می بخشد. به لطف تلخی اولئوروپین ایمن اما عمیقاً غیرجذاب زیتون ها باید قبل از آماده شدن برای خوردن، تحت یک فرآیند درمان قرار گیرند. اگر به طور تصادفی یک زیتون خام را گاز گرفته اید، بدون شک با وحشت تلخ و طاقت فرسایی که به وجود می آید آشنا هستید.

پخت زیتون در واقع بیشتر شبیه تخمیر است تبدیل قندهای طبیعی زیتون به اسید لاکتیک است. اولئوروپئین و فنل های با مزه تند به یکی از پنج راه از میوه شسته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.